Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1301 oglasa

Plac na Paliluli, 2352m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli površine 2352m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Uknjižene površine 2352m2. Za više informacija stojimo... više

21.000€ (8 €/m²)

  • 2352m²

Prodaje se kuća na Paliluli dva sprata plus potkrovlje

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se kuća na Paliluli koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 1047 m2. Kuća je na izuzetno... više

220.000€ (814 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac, površine 497m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 497m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 497m²

Lokal u TC Kalča, II sprat, 24 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili... više

39.500€ (1 645 €/m²)

  • 24m²
  • 2/2 spratova

Plac, Malčanska petlja

Malča, Pantelej, Niš

Prodajemo plac u Malči u neposrednoj blizini Malčanske petlje. Plac nije do glavnog puta, ali postoji prilaz kojim se dolazi do istog. Ukupna... više

39.799€ (17 €/m²)

  • 2268m²

Plac, Građevinsko zemljište, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u naselju 9.Maj (Novo Selo). Plac se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini škole, u nasipanoj ulici, nešto manje... više

70.000€ (19 €/m²)

  • 3590m²

Dve kuce i dva lokala na istoj parceli - Durmitorska

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 65.59 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

122.020€ (1 877 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 52.69 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban I sastoji se od ulaznog... više

98.025€ (1 885 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

84.400€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/4 spratova