Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1301 oglasa

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 41.88 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

79.580€ (1 940 €/m²)

  • 3 soba
  • 41m²
  • Prizemlje

Na prodaju četvorosoban stan u naselju Crvena Zvezda

Crvena Zvezda, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan... više

148.320€ (1 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 2/2 spratova

2.0 stan, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Stambeno-poslovni prostor u Nišu

Komren, Crveni Krst, Niš

- Objekat ima više od 1200 m2 i više od 30 parking mesta na placu 15a ipostoji mogućnost povećanja placa. - Nalazi se u mirnom delu severnog... više

290.000€ (241 €/m²)

  • 1200m²
  • .sprat

Plac 5569m2, za gradnju, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac 5569m2 na kome je uknjižen temelj kuće 81m2. Plac se nalazi između auto-puta i pruge. Front placa je oko 27m2. U okolini su... više

56.700€ (10 €/m²)

  • 5569m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Plac, naselje Ratko Jović 2290 m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac koji se nalazi u lepom i mirnom delu grada. Plac je površine 2290 m2, ograđen zičanom ogradom sa kapijom, a većim delom plac... više

141.110€ (61 €/m²)

  • 2290m²

Lokal, 13m2, Podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji... više

49.500€ (3 807 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište 1919 m2

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika,... više

29.000€ (15 €/m²)

  • 1919m²

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu, 81m2 plus garaža 17m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog... više

200.000€ (2 469 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vojna bolnica, 2.5, 42m2

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji... više

72.170€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 6/6 spratova