Medaković II, Voždovac, Beograd
Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan... više
220.000€ (1 705 €/m²)
Vidikovac, Rakovica, Beograd
Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više
235.000€ (2 216 €/m²)
Studentski Trg, Stari Grad, Beograd
Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više
383.500€ (4 980 €/m²)
Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd
Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više
53.000€ (2 304 €/m²)
Konjarnik, Beograd
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada... više
370.000€ (2 269 €/m²)
Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više
950.000€ (3 974 €/m²)
Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd
Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4.0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno... više
520.000€ (5 048 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više
75.000€ (2 500 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više
420.000€ (6 000 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
450.000€ (5 232 €/m²)
Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd
PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više
550.000€ (3 548 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se komforan stan od 94m² na 3.spratu u naselju Topolice. Ova nekretnina se nalazi u blizini autobuske stanice, parka, bazena, banje,... više
155.000€ (1 648 €/m²)