Za upit poslednji sprat Beograd pronađeno 1821 oglasa

LUKSUZNA 5.0 NEKRETNINA - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.534.888€ (6 791 €/m²)

  • 5 soba
  • 226m²
  • 1.sprat

Komforan 3.0 stan, Medakovićeva

Medaković I, Voždovac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

3.0, Tašmajdan, LUX, salonski, baštaDr Dragoslava Popovića, 80m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene... više

295.000€ (3 687 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/3 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

27.Marta, 57m2(L), 7/8, uknjižen ID#1587

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

U centralnom delu Palilule, u blizini Palilulske pijace, u vojnoj zgradi sa prelepim otvorenim pogledom, nudimo Vam na prodaju dvoiposoban,... više

250.000€ (4 385 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 7/8 spratova

PRODAJA, 1.0 STAN - BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2) + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija, 167m2

Blok 9a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4.0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog... više

949.999€ (5 688 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 10/10 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

Salonski stan za prodaju centar ID#599476

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2.... više

600.000€ (5 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 1/5 spratova