Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd
Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena... više
115.000€ (1 854 €/m²)
Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd
Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više
235.000€ (3 916 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prelep komplet opremljen stan na III spratu stambene zgrade u novogradnji, Obrenovac – Rvati. Stan u svojoj osnovi ima 86 m² + pripadajući... više
186.500€ (2 095 €/m²)
Tošin bunar, Zemun, Beograd
Idealna pozicija, bliže Zemunu.; Trosoban stan od 110kvm u potkrovlju. U sklopu stana su dve spavaće sobe, veliko kupatilo, veleiki dnevni boravak,... više
520.000€ (2 260 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift,... više
399.000€ (5 465 €/m²)
Borča, Beograd
Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski... više
119.900€ (1 816 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više
399.000€ (5 465 €/m²)
Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više
225.000€ (3 125 €/m²)
Blok 34, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 3.0, 77m2 (terasa 8m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U bloku 34, u ponudi je odličan... više
246.000€ (3 194 €/m²)
Surčin (mesto), Surčin, Beograd
Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad... više
120.000€ (1 904 €/m²)
Donji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više
230.000€ (4 423 €/m²)
Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd
Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više
163.000€ (2 546 €/m²)