Za upit placa pronađeno 3705 oglasa

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Tara, Kremna, 80 ari

Konjska reka, Tara, Užice

Tara, Kremna, 80 ari, 2 izvora. Livada sa šumom,2 placa uz reku, sa 2 izvora na placu, kolski put. Izvan granica nacionalnog parka, 600m od... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Okolno mesto, Mokra gora, Miloševac, Zemljište, 6930ari, 75000 EUR

Mokra Gora, Tara

Izuzetna lokacija na Tari, jedna od najlepših a nalazi se na 1380 m n. v. U ponudi su dva prelepa placa ukupne površine 69,93. Na samom placu... više

75.000€ (10 €/m²)

  • 6930m²

Kosmaj, kuća za kompletnu adaptaciju, plac 21, 5 ari ID#1595

Kosmaj, Sopot, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ravan plac udaljen svega jednu autobusku stanicu od centra Sopota. Na placu se nalazi urušena kuća od 54m2.... više

34.000€ (629 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje

Na prodaju seosko domaćinstvo, selo Jovanovac, dve kuće 360m2, na placu od 50

Jovanovac, Merošina, Merošina

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju... više

70.000€ (194 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC VOZDOVAC 604m2 , 2T+2B , 1350000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II... više

1.350.000€ (2 235 €/m²)

  • 604m²

Bez provizije, luxuzni stanovi Pančevo

Margita, Pančevo

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 2.0, 59,74m2, III/3, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više

98.570€ (1 670 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju kuća sa prostranim placem

Ćuprija

Na prodaju kuća površine 73m2, legalizovana. Kuća je za adaptaciju ili rušenje ukoliko želite da iskoristite plac koji je odličan za izgradnju... više

40.000€ (547 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

PLAC SREMSKA KAMENICA, 42700€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 7089997 - Dva gradjevinska placa po 427 m2 na odlicnoj lokaciji u mirnom delu Paragova. Cena jednog placa 42700 e+ 3 % agencijska... više

42.700€ (100 €/m²)

  • 427m²

Veternik - Uknjižene dve kuće na placu ID#3000057

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više

206.000€ (958 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Luxuzni stanovi malih kvadratura

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz, ul.Bulevara kralja Aleksandra, 2.0, 46,2m2, II/7, lift, CG sa kalorimetrima (plaćanje po potrošnji) , inverter klima i split... više

138.600€ (3 013 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/7 spratova

Stan na 2.spratu u izgradnji - 90 m2, Kragujevac, centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan na 2.spratu, projektovane površine 90 m2, kao jedinstvena stambena celina, jedini na ovom spratu, zgrade spratnosti prizemlje... više

162.000€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/3 spratova