Za upit placa pronađeno 3705 oglasa

Penthaus, stan na 3.spratu u izgradnji - 62 m2, terasa 35 m2, Kragujevac, centa

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan na etaži projektovanoj kao povučeni sprat, penthaus, površine 62 m2 stambeni deo, plus terasa površine 35 m2. Stan je jedinstvena... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 62m²
  • 3/3 spratova

Poslovni prostor 1840m2 na placu od 40 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dve zgrade tehničkih usluga ukupne površine 1840m2 (veća 1200m2 i manja 640m2) kao i stražarske... više

1.450.000€ (788 €/m²)

  • 1840m²
  • Prizemlje

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Telep, Novi Sad

216.622€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Plac u Sopotu, naselje Babe - površina 2143 m2, ostalo građevinsko zemljište

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju plac u vikend naselju Babe, u Sopotu, površine2143 m2. Plac čine dve parcele, površina 1517 m2 i 626 m2, koje daju celinu površine... više

60.000€ (27 €/m²)

  • 2143m²

- crna gora reževići sf 2211

REŽEVICI I, Budva

U jednom od najatrativnijih lokacija na Crnogorskom primoriju u mestu Reževići u blizini Svetog Stefana, prodaje se započeta kuća sa uređenim... više

1.000.000€ (3 300 €/m²)

  • 303m²
  • .sprat

Kuca poslovno/stambene namene u centru Lapovo Varos

Lapovo varoš, Okolina, Lapovo

Plac je ravan direktno uz put, ima vode na placu, u blizini zdravstvene stanice, autoputa, zeleznickog cvora i centralnog za Srbiju Lidl magacina.... više

230.000€ (460 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje/1 spratova

Pančevo, Misa - Jadranska, 94m2

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Jadranska 3.0, 94m2, tri terase, 1/2, CG/GAS, telefon, interfon U ponudi stan na prvom spratu porodične zgrade, koja se sastoji... više

136.000€ (1 446 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 1/2 spratova

PLAC DONJA TRNAVA 1.000 PO ARU !!!

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac - Donja Trnava površine 26.773 m2, građevinsko zemljište. Plac se nalazi u blizini crkve u Donjoj Trnavi. Izlazi na asfaltni... više

268.000€ (10 €/m²)

  • 26773m²

Premijum stan - život u kompleksu u kome ima sve

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

231.429€ (3 306 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Premijum stan - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

169.134€ (2 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova