Za upit Palilula central garden pronađeno 219 oglasa

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Ive Marinkovića 59m2

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

3.0, 59m2, PR, kuća sa okućnicom, TA, grejanje, KTV, internet, terasa, parking. Kratka ulica Ive Marinkovića, u kojoj se nepokretnost nalazi,... više

108.000€ (1 830 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat

Rakovica, Labudovo brdo, , 2.5, 84m2, 210000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 15/15 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

224.000€ (4 072 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Nova kuća u Dobanovcima sa podrumom i garažom

Dobanovci, Surčin, Beograd

Nudimo vam novu spratnu kuću površine 165m2 sa podrumom i garažom (zidani objekti), a sve na 37 ari placa ograđenog zidom i lepom belom ogradom.... više

300.000€ (1 818 €/m²)

  • 165m²
  • .sprat

Stan na bulevaru Nemanjića, 2.5, 62 m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na bulevaru Nemanjića, u blizini pijace na Trošarini, 62 m2na lokaciji pogodnoj kako za porodični život tako i za izdavanje.... više

111.500€ (1 798 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Dve kuće ukupne povrsine 198m2 na placu od 8a u selu Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo... više

140.000€ (1 206 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193000€

Centar, Novi Sad

CENTAR , UKNJIŽEN TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1101875. Prodaje se trosoban stan u blizini strogog centra, Dunava, pijace . Stan je dvostrano... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat