Prodaja

Pronađeno 10026 oglasa

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - PRESTIŽ PRIPADA PRVOM REDU DO REKE 4.0, 117m2 (terasa 6m2), CG, lift, 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

Prodaja, Kuća, Paraćin, Gloždak

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja!... više

139.000€ (330 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Višnjička banja - Despotovačka, 204m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja - Despotovačka kuća, 10.0, 204m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, telefon, interfon, garaža, struja U ponudi kuća na dve... više

300.000€ (1 470 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zlatibor, Bela zemlja-360m2 kuća+objekat 231m2 na 20ari

Zlatibor

Prodaje se pazljivo odrzavana porodicna kuca na Zlatiboru (Bele zemlje) idealna za miran zivot ili beg u prirodu.Prostire se na suturen,prizemlje... više

169.000€ (285 €/m²)

  • 591m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

144.220€ (1 780 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

190.000€ (1 187 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića, 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao,... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Sjajna ponuda kod Čaira!

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, Gradska bolnica, prodaje se odličan 1.5 stan, 36m2, na 13. spratu od 13. u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

82.400€ (2 288 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 13/13 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 81m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.0, 81m2(terasa), 4/4, grejanje na struju, internet, interfon, klima, ktv Bulevar kralja Aleksandra je sa svojih skoro 8km dužine, druga ulica... više

300.000€ (3 703 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Nova hala u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Potrebana Vam je dobra hala na lokaciji idealnoj za sve proizvodne delatnosti onda je ova hala idealna za Vas. Hala je površine 250m2, postoji... više

350.000€ (1 400 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

STAN CUKARICA ŽARKOVO 114m2 , T , 290000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Trgovačka, UKNJIŽEN, troiposoban renoviran stan sa prelepom terasom, stambena zgrada, godina gradnje:... više

290.000€ (2 543 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 114m²
  • 10.sprat

Novi Sad, Podbara - Uknjižen dvosoban stan ID#1001078

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske... više

144.200€ (3 068 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke Banje

Lipova, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke banje, naselje Metinske livade - Lipova (2-3 km od centra banje). Vrednost ovog imanja je u predivnom... više

250.000€ (1 329 €/m²)

  • 188m²
  • .sprat