Prodaja

Pronađeno 10014 oglasa

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Plac u Vučkovic, 84,28 ari

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju plac u Vučkovici, kod Knića, površine 84,28 ari. Zemljište se nalazi u građevinskom području, a ima dozvolu za izlazak na magistralni... više

87.000€ (10 €/m²)

  • 8426m²

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

Lep voćnjak od 142 ara

Končarevo, Okolina, Jagodina

Lep četvrtast voćnjak (kruška) u funkciji, star je 10 godina. Ima špalirski sistem za navodnjavanje, ograđen. Ima asfaltni prilaz. više

44.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 29 ari, Urovci, Obrenovac – 23.200€

Urovci, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac 29ari u Urovcima, u neposrednoj blizini Šabačkog puta. Plac je pravugaonog oblika, izlazi svojim zadnjim delom na potok, koji... više

23.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan kod Lidla, širi centar

Širi centar, Jagodina

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan... više

58.000€ (1 035 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Plac sa dozvolom za gradnju kuće

4. juli, Paraćin

Plac sa dozvolom za gradnju Porodične stambene zgrade su.220m2 i prizemlje 220m2 Na placu postoji priključak struje i vode Na slikama urađeni... više

27.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac Donji Matejevac I, 2273 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog... više

10.000€ (4 €/m²)

  • 2273m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 4310m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

156.000€ (36 €/m²)

  • 4310m²

Plac na prodaju

Štipljanski put, Jagodina

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac u Grabrovcu površine 4739m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 4739m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 2637m2. Privatna svojina... više

48.900€ (10 €/m²)

  • 4739m²

Grocka, Vrčin - Moše Pijade, 140.17 ari

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin - Moše Pijade plac, 140.17 ari, front prema ulici 65 metara Prodaje se zemljište u građevinskoj zoni od 140,17 ari u Vrčinu,... više

360.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Lokal,Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini Njujorkera, uknjižene površine 8 m2, bez mokrog čvora, od sanitarije poseduje samo... više

14.700€ (1 837 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 126200€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102293 CENA 126.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

126.200€ (2 868 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Lokal, 230m2, Glavna autobuska stanica u Vlasotincu

Centar, Vlasotince

Vlasotince, Glavna autobuska stanica – u prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor površine 230m2, pogodan za različite tipove delatnosti.... više

0€ (0 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje/1 spratova

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

110.000€ (379 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska, 54m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan... više

215.000€ (3 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova