Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Na prodaju kuća u izgradnji – mirna lokacija, blizu centra!

Tabane, Jagodina

Prodaje se lepljena kuća u započetoj fazi izgradnje, površine 142 m², na placu od 3 ara. Objekat je pažljivo projektovan i idealan za porodični... više

105.000€ (739 €/m²)

  • 142m²
  • /2 spratova

PRODAJA, KUCA OD 150M2 NA 4 ARA PLACA, ZVEZDARA

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Na prodaju novija, potpuno namestena kuca, sa velikim dvoristem i zelenilom. Kuca je uknjizena, vlasnistvo 1/1, 125m2 neto, ( 150m2 bruto ),... više

395.000€ (2 633 €/m²)

  • 150m²

Kompletno nameštena moderna kuća u Ćupriji

Kružni tok, Ćuprija

Na prodaju kompletno nameštena kuća površine 200 m² sa velikim i lepo uređenim dvorištem. Kuća se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom... više

118.000€ (590 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

Lux kuća na 4,2a placa - Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, b

Fon - Bilećka, Beograd

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom... više

1.250.000€ (3 315 €/m²)

  • 377m²
  • 4.sprat

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

KOMPLETNO RENOVIRANA KUĆA 3 km OD DESPOTOVCA

Miliva, Okolina, Despotovac

Prodaje se kompletno renovirana kuća u selu Miliva, na samo 3 km od Despotovca. Idealna prilika za porodični život u mirnom okruženju ili kao... više

59.000€ (867 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 439800€

Klisa, Novi Sad

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. više

439.800€ (916 €/m²)

  • 480m²

Kuća u Kragujevcu, osnova 94 m2, plac 4,27 ara

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2.... više

150.000€ (1 595 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Potencijal u najavi u Ćupriji, u naselju Moravski park.

Moravski park, Ćuprija

Potencijal u najavi u Ćupriji, u naselju Moravski park. Na prodaju je nezavršena kuća površine 685 m², smeštena na velikom placu od 33,37 a.... više

90.000€ (131 €/m²)

  • 685m²
  • .sprat

Legalizovana komforna kuća

Kolonija, Jagodina

*kompletno renovirana kupatila *useljiva više

140.000€ (457 €/m²)

  • 306m²
  • /3 spratova

Stambeni objekat Kragujevac Pivara

Pivara, Kragujevac

Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • /3 spratova

KUĆA, TELEČKA, PORODIČNA!!

Telečka, Okolina, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se... više

46.000€ (345 €/m²)

  • 133m²
  • .sprat

APATIN - ODMAH USELJIVA KUĆA

Centar, Apatin

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više

72.000€ (600 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje, Okolina, Lepčince

Lepčince, Okolina, Vranje

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi... više

22.000€ (200 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

KUĆA SA LOKALOM!!!

Mlake, Sombor

Na prodaju kuća od 152m2 na placu od 323m2, nalazi se na uglu Beogradske, izlazi na dve ulice. Kuća u prizemlju ima poslovni prostor od 86m2,jedan... više

82.000€ (539 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat

Prostrana porodična kuća sa dva sređena dvorišta i garažom

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća... više

160.000€ (583 €/m²)

  • 274m²
  • /2 spratova

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje