Bečmen, Beograd
Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više
220.000€ (1 309 €/m²)
Kovanluk, Palilula, Niš
Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više
107.000€ (445 €/m²)
Sremčica , Čukarica, Beograd
Čukarica, Sremčica - Moštanička kuća, 300m2 (terasa 60m2), PR+I, EG/gas, telefon, podrum, pomoćni objekat, parking, plac 9a, struja, voda,... više
390.000€ (1 300 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više
93.000€ (1 120 €/m²)
Vlaška, Okolina, Ćuprija
* Samo 5 minuta vožnje od centra Ćuprije! Ako tražite veliki plac, mirno okruženje i prostor za razvoj ideje, ova nekretnina nudi sjajnu osnovu!... više
128.000€ (164 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Na prodaju izuzetna kuća u Bariču, smeštena u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini centra. Kuća je svetla, udobna i izuzetno prostrana, sa velikom... više
110.000€ (1 100 €/m²)
XI Kongres, Paraćin
Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba... više
90.000€ (167 €/m²)
Vašarište, Kragujevac
U ponudi je izuzetna porodična kuća na jedinstvenoj lokaciji. Raspored prostorija: -Suteren: tri prostorije, kotlarnica i toalet -Prizemlje:... više
455.000€ (1 362 €/m²)
Pivara, Kragujevac
Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine:... više
159.650€ (1 064 €/m²)
AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad
Grbavica, mesto za miran porodičan zivot +++Agencijska oznaka 3046356. Cena je 360.000e +agencijska provizija 3 %. Prodaje se kuća na idealnom... više
360.000€ (1 285 €/m²)
Ribare, Okolina, Jagodina
Novija kuća , poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu. Grejanje na čvrsto... više
170.000€ (1 504 €/m²)
Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova
Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 214m2, PR+PTK, EG, telefon, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 13.70 ari U prilici... više
240.000€ (1 121 €/m²)
Centar, Sombor
STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više
139.000€ (562 €/m²)
Vrapčane, Paraćin
-Legalizovana kuća od 81m2 -Uknjižene pomoćne prostorije od 22m2 i 35m2 u fazi rušenja -Priključak struje,vode i kanalizacije -Moguća korekcija... više
45.000€ (326 €/m²)
Centar, Apatin
APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu... više
110.000€ (1 486 €/m²)
Rušanj, Čukarica, Beograd
Čukarica, centar Rušnja, spratna kuća od 291m2, na placu od 9,21a, sa pomoćnim zgradama. Sastoji se od podruma, Prizemlja: velika dnevna soba... više
300.000€ (1 030 €/m²)
Širi centar, Ćuprija
Spratna kuća sa uređenim dvorištem na placu površine 5.17 ari. Kuća je površine 180m2 raspoređenih u tri nivoa i to prizemlje, sprat i potkrovlje.... više
150.000€ (833 €/m²)
Bolnica, Ćuprija
Na prodaju je prostrana porodična kuća na tri sprata, ukupne stambene površine 290 m², smeštena na uređenom placu od 5,56 ari. Objekat je idealan... više
130.000€ (446 €/m²)