Prodaja, agencija premija nekretnine doo 1900

Pronađeno 62 oglasa

3.0, Tašmajdan, LUX, salonski, baštaDr Dragoslava Popovića, 80m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene... više

295.000€ (3 687 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/3 spratova

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

PP, Darvinova pošta, Kumodraška, 79, 15m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

PP, Darvinova pošta, Kumodraška, 79,15m2, 1/7, EG, lift Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod pošte. U izgradnji, useljiva zgrada do... više

237.000€ (3 000 €/m²)

  • 79m²
  • 1/7 spratova

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

2.0, Zlatibor, Kiridžijska, 46m2

Centar, Zlatibor

2.0, Zlatibor, Sunčani breg, Kiridžijska, 46m2, CG, 1/4, parking Apartman se sastoji iz odvojene spavaće sobe, kupatila, predsoblja, dnevne... više

70.000€ (1 521 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari

Novi Banovci, Okolina, Stara Pazova

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari Izuzetna dvospratna kuća sa pratećim poslovno-magacinskim prostorom površine 460m2 na placu od... više

370.000€ (2 312 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97, 35m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji,... više

255.000€ (2 628 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 97m²
  • 2/7 spratova

Blok 61, Jurija Gagarina, 11m2

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

Garaža, Blok 61, Jurija Gagarina, 11m2 Na prodaju garaža u Bloku 61 površine 11m2, dimenzije 2,3m x 4,5m. Ulazna vrata 2,15m x 1,8m. Uknjižena.... više

20.000€ (1 818 €/m²)

  • 11m²
  • Prizemlje

Plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4, 7 ara

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4,7 ara Plac pod blagim nagibom u građevinskoj zoni ali još uvek nije usvojen DUP. Put do placa je... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2T

Kalenić, Vračar, Beograd

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 1/1 spratova

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više

1.690.000€ (6 145 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 275m²
  • 3/3 spratova

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2

Neimar, Vračar, Beograd

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2, 3/5, EG, lift, 2 terase, nov Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, na Neimaru prostran trosoban stan sa... više

332.000€ (4 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Plac Mirijevo, Pirandelova, 20+10 ari

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Plac Mirijevo, Pirandelova, 20+10 ari Na prodaju plac, njiva 4. klase, poljoprivredno zemljište. Površine 20+10 ari. Plac može i da se parceliše.... više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plad 6 ari

Gradska Lokacija, Ruma

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plac 6 ari, gas, terasa, 2 etaže. Na prodaju kuća na dve etaže, sa pooićnim objektima i garažom na placu od 6 ari.... više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

3.0 Zaplanjska, 71m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Zaplanjska, Voždovac, Beograd

3.0, TC stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput. Funkcionalan... više

200.540€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

133 ara, Zemun, Ugrinovci

Ugrinovci, Zemun, Beograd

133 ara, Zemun, Ugrinovci, voda, struja. Plac u industrijskoj zoni u blizini Zagrebačkog auto ka Batajnici. Na placu postoji voda i struja,... više

665.000€ 0 €/m²)

  • 0m²