Prodaja, agencija premija nekretnine doo 1900

Pronađeno 64 oglasa

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci

Ugrinovci, Zemun, Beograd

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci, voda, struja. Plac u industrijskoj zoni u blizini auto puta na potezu imeđu Zagrebačkog auto puta i Batajnice.... više

1.365.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

93.5 ari, Borča, Popova bara

Borča, Palilula, Beograd

93,5 ari, Ovča, Popova bara. Staro vlasništvo, poljoprivredno zemljište u neposrednoj blizini obilaznice Pančevački put-Ovča. Plac se prodaje... više

280.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

2.0, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2

Bulevar kralja Aleksandra, Vračar, Beograd

2.0, Tašmajdan, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2, 3/5, CG, lift, terasa, lođa, parking, renoviran Odličan svetao renoviran stan na prestižnoj... više

330.000€ (4 714 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Lux kuća, Igalo-Herceg Novi, Skojevska, 346m2, 3.5 ari.

Igalo, Herceg Novi

Lux kuća, Igalo-Herceg Novi, Skojevska, 346m2, 3.5 ari, S+P+ 2 sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu Igala, na šetalištu, okružena zelenilom.... više

1.390.000€ (4 017 €/m²)

  • 346m²
  • .sprat

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Tara, Kremna, 80 ari

Konjska reka, Tara, Užice

Tara, Kremna, 80 ari, 2 izvora. Livada sa šumom,2 placa uz reku, sa 2 izvora na placu, kolski put. Izvan granica nacionalnog parka, 600m od... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari

Novi Banovci, Okolina, Stara Pazova

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari Izuzetna dvospratna kuća sa pratećim poslovno-magacinskim prostorom površine 460m2 na placu od... više

370.000€ (2 312 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova