Prodaja, agencija bulevar nekretnine 2287

Pronađeno 1777 oglasa

Kuća u Vučju, 64m2

Vučje, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više

29.000€ (453 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 18 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura.... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1777m²

Plac, površine 942m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 942m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice.... više

21.000€ (22 €/m²)

  • 942m²

Kuća kod glavne autobuske stanice, 183m2, plac 322m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Beograd mali, u blizini glavne autobuske stanice u Nišu. Ukupna površina placa je 322m2, na parceli se nalaze dve kuće. Starija... više

124.000€ (496 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća 83 m2 sa dvorištem, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u naselju Nikola Tesla, površine 83m2 na placu od 279 m2, 60.000e. Kuća je čvrste gradnje, betonske ploče i stubovi, i sastoji... više

60.000€ (722 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Kuća sa poslovnim i magacinskim prostorom

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini... više

135.000€ (346 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/3 spratova

Poslovni prostor, Gradska bolnica, 96m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se... više

50.000€ (520 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 53m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

81.620€ (1 540 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

3.0, Centar, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji... više

160.000€ (1 509 €/m²)

  • Garsonjera
  • 106m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju kuća od 84 m2 na placu površine 2059 m2- Milatovac kod Batočine (

Milatovac, Batočina, Batočina

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik... više

35.000€ (416 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište, Popovac, 9177 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 9177 m2, 95.000 e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

95.000€ (10 €/m²)

  • 9177m²

U ponudi plac od 12,54 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 12,54 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

45.000€ (35 €/m²)

  • 1254m²

Plac, Belotinac, 2500m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac, pravougaonog oblika u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu,... više

21.600€ (8 €/m²)

  • 2500m²

Odlična porodična kuća, 247m2, plac 3.13ara, kod kompleksa Novi Niš

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Bubanj, u blizini kompleksa Novi Niš. Udaljena svega oko 3km od centra, a nadomak brojnih marketa,... više

250.000€ (1 012 €/m²)

  • 247m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju plac 2649m2 - Bulevar Nikole Tesle

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac, gradsko gradjevinsko zemljište površine 2649m2 blizu nove lokacije za autobusku stanicu. Plac se nalazi na glavnom putu, na... više

820.000€ (309 €/m²)

  • 2649m²

Plac, Građevinsko zemljište, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u naselju 9.Maj (Novo Selo). Plac se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini škole, u nasipanoj ulici, nešto manje... više

70.000€ (19 €/m²)

  • 3590m²