Prodaja, agencija bulevar nekretnine 2287

Pronađeno 1777 oglasa

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, 1728m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, površine 1728 m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen, čisto vlasništvo , privatna svojina... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1728m²

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Na prodaju plac 5200m2, selo Držanovac

Držanovac, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju plac površine 5200m2, u selu Držanovac, opština Žitorađa. Plac je pozicioniran u centru sela pored asfaltnog puta. Plac je uknjižen... više

27.000€ (5 €/m²)

  • 5200m²

Kuća na Paliluli, Apelovac, 188m2, plac 3a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Apelovcu. Ukupna površina placa je 240m2, porodični objekat ima ukupno 188m2 (P+1, u osnovi 94m2). Prizemlje i prvi sprat... više

150.000€ (797 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac u Kragujevcu, naselje Petrovac - površina 2509 m2, zemljište u građevi

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Petrovac, površine 2509 m2 koji je uknjižen na vlasnika 1/1 . Plac je zemljište u građevinskom području,... više

125.000€ (49 €/m²)

  • 2509m²

Dvosoban stan u blizini Delta Planeta i Parka Svetog Save

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u blizini parka Svetog Save na četvrtom, poslednjem spratu zgrade. Stan je po strukturi duplex. Na donjoj etaži se... više

83.000€ (1 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan 52m2, potpuno opremljen u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija... više

124.800€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Stan duplex,povraćaj PDV a, 142 m2, kod Vojne bolnice

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje... više

227.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Plac, Vinik - Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

49.900€ (24 €/m²)

  • 2000m²

U ponudi šumsko i poljoprivredno zemljište u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 1 hektara i 8,5 ari u blizini Bozmana, naselje Petrovac. 84 ari je šuma treće klase, a 24 ara je njiva četvrte klase.Ukupna... više

60.000€ (5 €/m²)

  • 10856m²

Seosko gazdinstvo sa starom kućom od 89 m2 i 15854 m2 zemlje

Orašje, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više

16.000€ (179 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u Kragujevcu, 5331 m2 - naselje Jovanovac

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u naselju Jovanovac, u Kragujevcu, površine je 5331 m2 (njiva 3.klase). Do parcele trenutno nema izgrađen... više

7.000€ (1 €/m²)

  • 5331m²

Na prodaju poslovno - ugostiteljski objekat u Vrnjačkoj banji

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Prodaje se poslovno - ugostiteljski objekat površine 469m2, u blizini centra Vrnjačke banje sa razrađenim ugostiteljstvom. U svom sastavu ima... više

1.390.000€ (2 963 €/m²)

  • 469m²
  • Prizemlje

Kopaonik-Brzeće, lux apartman u ponudi 74.76m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku.... više

149.520€ (2 020 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac, Građevinsko zemljište, Medoševac, 722 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu, 722 m2. Plac se nalazi na glavnom putu, sa izlazom na njega. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka... više

16.000€ (22 €/m²)

  • 722m²

Stan 53 m2, treći sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 53 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

106.106€ (2 002 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/2 spratova