Prodaja, agencija bulevar nekretnine 2287

Pronađeno 1777 oglasa

Novogradnja 1.5, 46.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom... više

88.350€ (1 920 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Poslovni prostor, hala, 11 ari plac

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji,... više

550.000€ (948 €/m²)

  • 580m²
  • Prizemlje

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman uknjižene površine 42m2, koji se nalazi u turističkom naselju Brzeće, koje se nalazi u podnožju istočne strane Kopaonika... više

75.000€ (1 415 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

94.620€ (1 931 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan 56.3m2 sa dvorištem 60

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U... više

208.322€ (1 795 €/m²)

  • Garsonjera
  • 116m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 2000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

10.000€ (5 €/m²)

  • 2000m²

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

300.000€ (578 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

Odlična ponuda, plac 1308m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 1308m2. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

7.550€ (5 €/m²)

  • 1308m²

Plac, Novo selo 1273 m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu povrsine 1273 m2. Ima mogućnost priključka na vodu, struju, i kanalizaciju. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

16.000€ (12 €/m²)

  • 1273m²

Na prodaju kuća Krstac-Lučani

Lučani, Lučani, Lučani

Prodaje se kuća od 112m2, selo Krstac kod Lučana. Kuća je novije gradnje, u dva nivoa, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe... više

35.000€ (593 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Stan u centru Sokobanje, 31 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 096 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 2/2 spratova

Plac u Ramaći kod Kragujevca - voćnjak i njiva, površine 12433 m2, dozvoljen

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ramaća, udaljen od centra Kragujevca nešto više od 20 km. Pogodan za izgradnju vikendice, porodične kuće, ili više... više

20.000€ (1 €/m²)

  • 12433m²

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru, 87m2

Bovan, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće... više

57.000€ (655 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.35m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.630€ (1 815 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća, Vilandrica

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju.... više

65.000€ (451 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

158.742€ (2 334 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 10/10 spratova

Poslovno-stambeni objekat u centru Niša - Velika pijaca, 292m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen poslovno-stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji - u neposrednoj blizini Velike pijace i centra... više

550.000€ (1 580 €/m²)

  • 348m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište - Jelašnički put, 14,89 ari

Jelašnica, Niška banja, Niš

Prodaje se parcela poljoprivredno zemljište na Ješničkom putu površine 14,89 ari. Parcela se nalazi na izuzetnoj lokaciji uz glavni asfaltni... više

22.000€ (14 €/m²)

  • 1489m²