Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

MODERAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART GREJANJE I VRHUNSKI MATERIJALI

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 51m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i... više

134.640€ (2 640 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

NA PRODAJU 3.5 STAN U LUX NOVOGRADNJI NA OBILICEVOM VENCU

Obilićev venac, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan površine 72,13m² u luksuznoj novogradnji dostupan na 2.,3.,6., i 7. spratu, na atraktivnoj lokaciji u centru Niša,... više

180.300€ (2 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • 3/7 spratova

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

88.464€ (1 923 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Odličan dvoiposoban stan u novogradnji kod Pantalejske crkve, 52m2, 2.sprat

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan 56 m², Pantelej, Somborska, 1. sprat

Somborska, Pantelej, Niš

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan... više

100.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

78.660€ (1 829 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 2/4 spratova

Prodaja luksuznog trosobnog stana u novogradnji – Niš, mirna i centralna lok

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene... više

202.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

2.5 stan na Panteleju

Pantelej, Niš

Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog... više

96.000€ (1 777 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju četvorosobni stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu... više

204.900€ (2 468 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Oglas

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan... više

168.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Nov 2.5 stan, 64.7m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 64.7m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

121.300€ (1 895 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/4 spratova

Nov 2.5 stan, 59.64m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

113.320€ (1 920 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova