Za upit novogradnja Beograd pronađeno 610 oglasa

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 88m2 , T+L , 320000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Trosarina, Save Maskovica, 3.5, 88 m2 sa lodjom i terasom, IV od VIII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 4.sprat

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 75m2, 226875 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je... više

226.875€ (3 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 4.0, 90m2, 130000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja.... više

130.000€ (1 444 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Krnjača, Save kovacevica, 4.0, 332m2, 250000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 117689, 21a, spratna, 1, struja, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja,... više

250.000€ (753 €/m²)

  • 332m²

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan... više

250.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Jove Ilića, , 6.0, 220m2, 955900EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 93005, VII/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U izgradnji, stambena zgrada.... više

955.900€ (4 345 €/m²)

  • 6 soba
  • 220m²
  • 7/7 spratova

Palilula, Višnjica, Ramadanska, 3.0, 90m2, 385000EUR

Višnjica, Beograd

Agencijski ID: 115060, 18a, struja, bazen, klima, terasa(3), uknjizen, nov, novogradnja, parking, dvoriste/basta, montazna. Na prodaju plac... više

385.000€ (4 277 €/m²)

  • 90m²

Savski venac, Beograd na vodi, BW Quartet 1, 3.0, 71m2, 325000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 118533, II/VIII, klima, lift, terasa, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena... više

325.000€ (4 577 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/8 spratova

Zvezdara, Bulbulder, Živojina Žujovića, 5.0, 162m2, 516780EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Uknjizen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila,... više

516.780€ (3 190 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Miljakovac, Alana Tjuringa, 5.5, 500m2, 999000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 88776, 6a, spratna, 1, struja, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, moze zamena(),... više

999.000€ (1 998 €/m²)

  • 500m²