Za upit Novi Sad Sajam stan 10000 pronađeno 92 oglasa

POLUNAMŠTEN DUPLEKS NA FENOMENALNOJ LOKACIJI!

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade... više

190.550€ (3 464 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 6/6 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Banatić, Novi Sad

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova

Prodaja trosobnog stana, 78m², odlična lokacija

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen,... više

200.850€ (2 575 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • .sprat

Prodaja trosobnog stana, 100m2, Sajmište, garaža

Sajmište, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se moderan i funkcionalan dupleks stan ukupne površine 100m2, sa pripadajućom garažom od 17m2, na izuzetno... više

244.800€ (2 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 54m2, 151200EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 117856, PR/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni. Prodaje se stan 54,77 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Odlican stan na... više

151.200€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²

Novi Sad, Bulevar - Četvorosoban stan + parking ID#1001161

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Bore Prodanovića. Predstavljamo nov, po strukturi četvorosoban stan u manjoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini... više

391.400€ (3 131 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 125m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Hadži Ruvimova, 1.5, 37m2, 189000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 126112, IV/, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten stan sa novim namestajem. Sve sto se vidi na slikama ostaje... više

189.000€ (5 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 4.sprat