Za upit Novi Sad Sajam stan 10000 pronađeno 92 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001135

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Čika Stevina. Uknjižen dvoiposoban stan na lepoj lokaciji. Neposredna blizina Detelinarske pijace, osnovne... više

190.550€ (3 024 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001215

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Uknjižen dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog... više

192.820€ (2 678 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, UKNJIŽEN JEDNOIPOSOBAN STAN, USELJIV. Agencijska oznaka 1101599. CENA STANA JE 120000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nekretnina se nalazi... više

110.000€ (2 972 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Detelinara - Nov dvoiposoban stan ID#1001176

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna... više

203.100€ (3 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen trosoban stan ID#1000979

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Stevana Mokranjca. Uknjižen, komforan trosoban stan na VI (poslednjem) spratu zgrade starije gradnje sa liftom.... više

200.850€ (2 449 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Sajmište, Novi Sad

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Betanija, Slobodana Bajića, 2.5, 43m2, 115000EUR

Betanija, Novi Sad

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 3 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Novosadskog sajma, 4.0, 108m2, 320000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 123984, I/, klima, lift, terasa, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

320.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Sajmište, Novi Sad

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat