Za upit Novi Sad Sajam stan 10000 pronađeno 92 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat

Prodaja jednosobnog stana 22 m2 – Banatić, Novi Sad – renoviran, odlična

Banatić, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima... više

71.010€ (3 227 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 22m²
  • 5/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 480000€

Sajam, Novi Sad

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na... više

480.000€ (3 221 €/m²)

  • 5 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Prodaja petosobnog stana Novi Sad – Banatić, Sajam, odlična lokacija LUX

Banatić, Novi Sad

Iz ponude izdvajamo odličan petosoban stan na odličnoj lokaciji, naselje Banatić, u blizini Sajma, Železničke stanice i marketa Lidl. Ova nekretnina... više

482.658€ (3 239 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban... više

170.000€ (3 035 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 147000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan. Agencijska oznaka stana 1102366. Cena 151.500eu + 3% agencijske provizije. Nova Detelinara, blizina Sajma.... više

147.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7/8 spratova

Banatić, Novi Sad

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Sajmište, Novi Sad

118.570€ (3 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 6.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska provizija 1102421 - CENA 155000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban lepo renoviran dvoiposoban stan blizu sajma i Lidla.... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 208000€

Bulevar, Novi Sad

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, cena stana je 208.000... više

208.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Prodaja stana Novi Sad, Sajmište, 43m2 + galerija 15m2, odmah useljiv

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajmište. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za... više

122.400€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat