Za upit Novi Sad nova Detelinara pronađeno 145 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 206000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži... više

206.000€ (1 925 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102318 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Veselinovića, 3.0, 95m2, 141000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT... više

141.000€ (1 484 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Odličan jednoiposoban stan ID#1001136

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj... više

149.350€ (2 987 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 3.5, 64m2, 149990EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131779, V/, klima, lift, uknjizen, parking. Na prodaju odlican troiposoban duplex stan u Kornelija Stankovica ulici na petom... više

149.990€ (2 343 €/m²)

  • 4 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 151500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan. Agencijska oznaka stana 1102366. Cena 151.500eu + 3% agencijske provizije. Nova Detelinara, blizina Sajma.... više

151.500€ (3 091 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099444 CENA JE 190000E + 3%agencijske provizije. U CENI PARKING MESTO u dvorištu zgrade.Na prodaju trosoban stan na Novoj... više

190.000€ (2 289 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 277500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099474 CENA 277.500e + 3% agencijska provizija. Luksuzno namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću... više

277.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 111m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvoristno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 46m2, 133400EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130785, PR/III, lift, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 3,0-ban stan ODLICAN SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan,... više

133.400€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²