Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Dvosoban stan 50 m², Pantelej Somborska, Niš

Somborska, Pantelej, Niš

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. i 2. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Sastoji se od: Uaznog... više

156.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan – 50m² Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 50m², idealan za život pojedinca, para... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 2/3 spratova

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Porodični stanovi (64–89 m²) Više spavaćih soba, prostrana... više

206.072€ (2 368 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4/5 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

204.000€ (1 961 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/7 spratova

Kuća 180m2, Ostrovica

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba... više

49.500€ (275 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/2 spratova

Crveni pevac, Odličan 3.5 stan na top lokaciji!

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Crveni Pevac, Dom Zdravlja - Prodaje se 3.5 stan 72.2m2, na idealnom 3. spratu od 10. u zgradi sa liftom. Stan je u izvornom... više

148.500€ (2 062 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • 3/10 spratova

Na prodaju kuća u Lalincu 210m2 na placu od 4.44 ari

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja.... više

52.000€ (247 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Plac , Prosek, 1900m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području u Proseku. Površine 1900m2. Pravougaonog oblika, dimenzije prib. 25 puta 77m. U blizini asfaltnog... više

19.000€ (10 €/m²)

  • 1900m²

Plac, šumsko zemljište, na dobroj lokaciji u Sićevu

Sićevo, Niška banja, Niš

Prodaje se šumsko zemljište na pristupačnoj lokaciji Sićeva, pogodno za više namena.Površina dela koji se prodaje je 1.386 m2.... više

55.000€ (39 €/m²)

  • 1386m²

Na prodaju deo kuće u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju sprat kuće u Duvaništu bruto površine 120m2 neto površine97m2 sa podrumom , ½ potkrovlja (potkrovlje u sivoj fazi neto površine... više

120.000€ (902 €/m²)

  • 133m²
  • Prizemlje

3.5. Centar, Kej, Lux stan 108m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za... više

216.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 108m²
  • 1.sprat