Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan... više

97.960€ (1 781 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0, Salonski stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna... više

231.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

Kuća kod glavne autobuske stanice, 183m2, plac 322m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Beograd mali, u blizini glavne autobuske stanice u Nišu. Ukupna površina placa je 322m2, na parceli se nalaze dve kuće. Starija... više

124.000€ (496 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Na prodaju lokal u podzemnom prolazu, 9m2 u blizini tc Forum

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u podzemnom prolazu u Obrenovićevoj ulici. Pogodan je za više vrsta delatnosti. Lokal je površine 9m2, nalazi se na atraktivnoj... više

42.000€ (4 666 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Plac, Donje Vlase, 738 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase površine 738 m2. Na placu je započet objekat koji ima dva podruma i plocu koja je u osnovi 9m puta 7m.... više

13.000€ (17 €/m²)

  • 738m²

Kuca, Gornja Toponica

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca... više

80.000€ (470 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor, Gradska bolnica, 96m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se... više

50.000€ (520 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 180m2 na 3,7 ara placa sa garažom od 23m2

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

Plac za vikendicu, Sićevo, 1322 m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju lep plac, pored asvaltnog puta, iznad Sićeva, pogodan za voćarstvo ili izgradnju brvnare.Ima lep pogled na krajolike.Struja... više

6.000€ (4 €/m²)

  • 1322m²

Plac, Gorica 3089m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 3089m2 koju čine dve manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

63.646€ (20 €/m²)

  • 3089m²

Poljoprivredno domaćinstvo u Paligracu

Paligrace, Crveni krst, Niš

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje