Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Stan na bulevaru Nemanjića, 2.5, 62 m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na bulevaru Nemanjića, u blizini pijace na Trošarini, 62 m2na lokaciji pogodnoj kako za porodični život tako i za izdavanje.... više

111.500€ (1 798 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju dve kuće sa placem u Jelašnici

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe,... više

120.000€ (571 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju zemljiste na odlicnoj lokaciji u blizini Hotela Nais

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela u Vrtistu povrsine 10.000m2. Parcela se vodi kao poljoprivredno zemljiste. Postoji prilaz do parcele sa glavnog puta koji... više

105.000€ (10 €/m²)

  • 10000m²

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, 1728m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, površine 1728 m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen, čisto vlasništvo , privatna svojina... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1728m²

Stan kod Pravnog fakulteta, 3.0, 84 m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji... više

170.600€ (2 030 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/9 spratova

Poslovni prostor, hala, 11 ari plac

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji,... više

550.000€ (948 €/m²)

  • 580m²
  • Prizemlje

Vikendica, Delijski Vis, 80 m2

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068... više

26.000€ (325 €/m²)

  • 80m²
  • 1/1 spratova

Kuća Donji Komren, 220m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom... više

330.000€ (1 500 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Mramor, plac, 8771 m2

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na 130 metara od glavnog puta Niš - Prokuplje. Plac je površine... više

90.000€ (10 €/m²)

  • 8771m²

Plac za gradnju, kod škole u nas. B.Bjegović, 708 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište, koji čine dve parcele ukupne površine 708 m2 i čine idealnu pravougaonu... više

37.000€ (52 €/m²)

  • 708m²

Stan duplex,povraćaj PDV a, 142 m2, kod Vojne bolnice

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje... više

227.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 3/4 spratova

Kuća, naselje Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog... više

59.000€ (634 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje