Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Stambeno-poslovni prostor u Nišu

Komren, Crveni Krst, Niš

- Objekat ima više od 1200 m2 i više od 30 parking mesta na placu 15a ipostoji mogućnost povećanja placa. - Nalazi se u mirnom delu severnog... više

290.000€ (241 €/m²)

  • 1200m²
  • .sprat

Plac, površine 497m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 497m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 497m²

Lokal u TC Kalča, II sprat, 24 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili... više

39.500€ (1 645 €/m²)

  • 24m²
  • 2/2 spratova

Plac, Malčanska petlja

Malča, Pantelej, Niš

Prodajemo plac u Malči u neposrednoj blizini Malčanske petlje. Plac nije do glavnog puta, ali postoji prilaz kojim se dolazi do istog. Ukupna... više

39.799€ (17 €/m²)

  • 2268m²

Dve kuce i dva lokala na istoj parceli - Durmitorska

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac, Građevinsko zemljište, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u naselju 9.Maj (Novo Selo). Plac se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini škole, u nasipanoj ulici, nešto manje... više

70.000€ (19 €/m²)

  • 3590m²

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 52.69 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban I sastoji se od ulaznog... više

98.025€ (1 885 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

84.400€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Kuća, Palilula 206m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, u blizini hotela Panorama Lux, na samo 1,5m udaljenosti od šetališta i 650m od početka uspona. Odlična investicija... više

220.000€ (1 067 €/m²)

  • 206m²
  • Prizemlje

Odlična porodična kuća, 247m2, plac 3.13ara, kod kompleksa Novi Niš

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Bubanj, u blizini kompleksa Novi Niš. Udaljena svega oko 3km od centra, a nadomak brojnih marketa,... više

250.000€ (1 012 €/m²)

  • 247m²
  • 1/2 spratova