Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Garsonjera, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija... više

41.500€ (1 886 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 6/6 spratova

Novogradnja 2.5, 66,5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 66,5m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i severoistočno... više

126.350€ (1 914 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan 81m2 na Trošarini u vojnim zgradama

Trošarina, Palilula, Niš

Prodaje se troiposoban stan 81m2 u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti. Nalazi se... više

145.000€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravl...

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/5 spratova

Parcela-poljoprivredno zemljište, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište sa izlazom na sporedni put. Uknjižena, privatna svojina 1/1.Ovo je deo naše ponude, za sve ostale... više

9.100€ (7 €/m²)

  • 1298m²

Parcela-poljoprivredno zemljište, Knez selo

Knez selo, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište, vinograd sa izlazom na sporedni put.Uknjižena, privatna svojina 1/1. Ovo je deo naše ponude, za... više

15.000€ (7 €/m²)

  • 1978m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Plac, naselje Ratko Jović 2290 m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac koji se nalazi u lepom i mirnom delu grada. Plac je površine 2290 m2, ograđen zičanom ogradom sa kapijom, a većim delom plac... više

141.110€ (61 €/m²)

  • 2290m²

Lokal, 13m2, Podzemni

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji... više

49.500€ (3 807 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu, 81m2 plus garaža 17m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog... više

200.000€ (2 469 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se kuća na Paliluli dva sprata plus potkrovlje

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se kuća na Paliluli koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 1047 m2. Kuća je na izuzetno... više

220.000€ (814 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova