Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Plac 1847m2, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen,... više

11.000€ (5 €/m²)

  • 1847m²

3.0 Bulevar Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su... više

189.600€ (2 060 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 4.sprat

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji na Panteleju

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima... više

145.000€ (1 986 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Plac 5569m2, za gradnju, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac 5569m2 na kome je uknjižen temelj kuće 81m2. Plac se nalazi između auto-puta i pruge. Front placa je oko 27m2. U okolini su... više

56.700€ (10 €/m²)

  • 5569m²

2.5, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola ,... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

1.5, Studenička, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Panteleju u blizini Beni marketa.... više

70.000€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 5/5 spratova

Odličan lokal, kompletno opremljen, izdat, 156m2, centar, top ponuda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti, predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije,... više

180.000€ (1 153 €/m²)

  • 156m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac, Belotinac, 2500m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac, pravougaonog oblika u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu,... više

21.600€ (8 €/m²)

  • 2500m²

Kuća 104m2 na 294m2 placa, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlično pozicionirana kuća u Donjem Vlasu, 104m2, na 294m2 placa. Kuća je pored asfaltnog puta, čvrste, kvalitetne gradnje i sastoji... više

49.000€ (471 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje

Na prodaju dve kuće sa placem u Jelašnici

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe,... više

120.000€ (571 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuca, naselje, Ratko Jovic

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje