Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Na prodaju šumsko zemljište u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, šumsko zemljište površine 3636 m2 u Gabrovcu. Do parcele posotoji ucrtani put. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše... više

8.300€ (2 €/m²)

  • 3636m²

Dvosoban stan 57m2, renoviran, IV sprat, Bogoslovija

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran stan 57m2, na IV spratu kvalitetne starije zgrade na Delijskom Visu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene... više

105.000€ (1 842 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 51.67m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

125.050€ (2 451 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta... Stan je projektovane površine 44.36... više

91.400€ (2 077 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Odlična porodična kuća 320m2, plac 476m2, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i... više

275.000€ (859 €/m²)

  • 320m²
  • 1/2 spratova

Četvorosobni stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

187.057€ (2 338 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 12/15 spratova

Odličan trosoban stan, na mirnoj lokaciji

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Funkcionalan porodični stan na mirnoj lokaciji. Odlična povezanost sa gradom. Prodaje se komforan trosoban stan, savršen za porodični život.... više

133.900€ (1 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/4 spratova

Kuća Donji Komren sa pomoćnim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2... više

160.000€ (433 €/m²)

  • 369m²
  • Prizemlje

Plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara. Plac se nalazi u delu predviđenom za izgradnju poslovnih objekata i celom širinom izlazi na... više

255.000€ (37 €/m²)

  • 6732m²

Plac, Gornja Vrežina 1754m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina... više

75.000€ (42 €/m²)

  • 1754m²

Na prodaju zemljište 2100m2, Novo selo

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu, Naselje Deveti maj, površine 2100m2 tj. 21 ar. Nalazi se pored asfaltnog puta. Vodi se kao poljoprivredno zemljište.... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2100m²