Duvanište, Medijana, Niš
Prodaje se porodična kuća na odličnoj lokaciji u Duvaništu. Kuća je sa jedne strane lepljena u nizu, ali se nalazi na uglu dve ulice tako da... više
360.000€ (1 000 €/m²)
Medijana, Niš
Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika,... više
132.250€ (2 099 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju plac na međi između Palilule i D. Vlasa. Ukupna povšina placa je 16a, ulazni front placa je 35m2, pravougaonog oblika. Nije na glavnoj... više
16.000€ (10 €/m²)
9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš
Na prodaju odličan plac u Novom Selu. Površina placa je 3117 m2 pravougaonog oblika koji se nalazi do auto puta. Uknjižen, gradsko građevinsko... više
32.000€ (10 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne... više
75.000€ (1 339 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji,... više
76.000€ (408 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju odličan poslovni prostor, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Objekat ima 87m2, novije je gradnje. Nalazi se u prizemlju, moze se... više
85.000€ (977 €/m²)
Sićevo, Niška banja, Niš
Lep plac, udaljen od buke i kuća,do kojeg se dolazi nasipanim putem, blizu manastira kod Ostrovice.Idealan za pčelare za... više
4.000€ (3 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Prodaje se plac u selu Popovac povrsine 1585m2. Plac je pozicioniran pored puta i na mestu gde je planirana izgradnja obilaznice. U neposrednoj... više
33.000€ (20 €/m²)
Apelovac, Palilula, Niš
Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više
77.350€ (878 €/m²)
Doljevac, Doljevac, Niš
Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura.... više
18.000€ (10 €/m²)
Donje Vlase, Palilula, Niš
Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 2615m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više
39.000€ (14 €/m²)