Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 917 oglasa

Plac, Donje Vlase, 2615m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 2615m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

39.000€ (14 €/m²)

  • 2615m²

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Plac u Popovcu, 10a

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu. Ukupna površina placa je 1031m2, sastoji se od dve parcele. Nalazi se do samog asfaltnog puta, frontalni ulaz je... više

21.500€ (20 €/m²)

  • 1031m²

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za gradnju, radna zona Donje Međurovo, 5496 m2

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju odlično pozicioniran plac za gradnju pravougaonog oblika 84 m puta 65 m, u radnoj zoni Donje Međurovo na 25 m. od... više

170.000€ (30 €/m²)

  • 5496m²

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

210.900€ (2 510 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 3/6 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Plac, površine 5855m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 5855m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u neposrednoj blizini druge česme i asvaltnog puta,... više

66.500€ (11 €/m²)

  • 5855m²

Plac, 470m2, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini škole i vrtića. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više

50.000€ (106 €/m²)

  • 470m²

Parcela na putu prema Gornjoj Vrežini

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se parcela veličine 784m2 u blizini podvožnjaka na putu prema Gornjoj Vrežini. Oblik parcele je pravougaon sa frontom oko 35m2 Trenutno... više

25.000€ (31 €/m²)

  • 784m²

Poslovni objekat u izgradnji, 326 m2, plac od 9.641 m2, Mramorsko brdo

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju poslovni objekat u izgradnji, prvenstveno planiran za savremeni tehnički pregled za vozila, sa dve linije (teretni... više

500.000€ (1 533 €/m²)

  • 326m²
  • Prizemlje