Za upit nekretnine sumadija pronađeno 439 oglasa

Stan u strogom centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,... više

370.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4.sprat

Plac u Rači -231 ar

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali... više

47.600€ (2 €/m²)

  • 23100m²

Na prodaju jednoiposoban stan – sam centar Kragujevca, pogled na crkvu!

Centar, Kragujevac

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu... više

100.000€ (2 040 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Plac u Kragujevcu, Ilićevo - površina 3618 m2, zemljište u građevinskom po

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog... više

55.000€ (15 €/m²)

  • 3618m²

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P9. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Stan u Kragujevcu, naselje gornja Erdoglija - površina 51м2 plus terasa

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift,... više

90.000€ (1 764 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Stan 53 m2, treći sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 53 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

106.106€ (2 002 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/2 spratova

Kuća u Đuriselu

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Đuriselu od 70 m2 na 26 ari placa. Kuća je okružena zelenilom sa prelepim pogledom na grad i okolinu. U prizemlju se nalazi... više

46.350€ (1 053 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera od 18 m² u Centralnoj Radionici

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se garsonjera površine 18 m². Nalazi se u blizini Dis-a, na šestom spratu zgrade koja ima lift. Ispred zgrade su dostupna parking mesta.... više

39.900€ (2 216 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • 6/6 spratova

Gornja Sabanta - plac uz regionalni put Kragujevac Jagodina i dve stare kuće

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac na regionalnom putu Kragujevac Jagodina, sa direktnim izlazom na glavni put u širini 15 metara. Prodaju se tri katastarske parcele,... više

27.000€ (457 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje