Za upit nekretnine sumadija pronađeno 439 oglasa

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 78,34 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 78,34 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

172.348€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

181.654€ (2 215 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, centar, površina 74 m2, dva ulaza,

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine... više

120.000€ (1 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

Parcela u Maršiću-1ha i 43 ara

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Maršiću od 1 hektara i 43 ara u blizini naselja 22.decembar. Poljoprivredno zemljište-parcele su njive treće i četvrte... više

85.800€ (6 €/m²)

  • 14257m²

Kragujevac, Denino brdo - 555 m2, gradsko građevinsko zemljište

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište, površine 555 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve,... više

51.500€ (92 €/m²)

  • 555m²

Na prodaju kuća u Gornjoj Sabanti

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Gornjoj Sabanti, kod škole, koja je legalizovana i nalazi se na 51,24 ara placa. Udaljenost od grada je 10 km, a površina... više

44.000€ (346 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Na prodaju zemljište - Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Nalazi se na potesu Bozman, sastoji se od tri katastarske parcele, koju su jedna do druge, vodi se kao poljoprivredno zemljište, livada 4. klase... više

80.000€ (6 €/m²)

  • 13112m²

Prodaja zemljišta u Jovanovcu

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 1 hektara i 25,70 ari u naselju Jovanovac. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva prve klase. Nalazi se... više

255.000€ (20 €/m²)

  • 12570m²

Plac u Ramaći kod Kragujevca - voćnjak i njiva, površine 12433 m2, dozvoljen

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ramaća, udaljen od centra Kragujevca nešto više od 20 km. Pogodan za izgradnju vikendice, porodične kuće, ili više... više

20.000€ (1 €/m²)

  • 12433m²

Na prodaju plac- Beloševac

Beloševac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 20,19 ari u Beloševcu. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu. Plac se nalazi na uzvišenju sa pogledom... više

13.500€ (6 €/m²)

  • 2019m²

Prodaje se plac u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se građevinsko zemljište površine 6a na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog okruženja... više

21.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova