Za upit nekretnine sumadija pronađeno 448 oglasa

Poslovni prostor u centru u blizini autobuske stanice

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju prizemlje kuće koje obuhvata ugostiteljski objekat i poslovni prostor. Kuća izlazi na dve ulice. Prizemlje ima 150m² i obuhvata restoran... više

289.000€ (2 049 €/m²)

  • 141m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru od 4,5 ara

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 450m²

Impozantna nekretnina, centar Kragujevca - vila, površine 302 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više

279.000€ (923 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 2073 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 2073 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, šuma 3.klase. Nalazi se... više

20.000€ (9 €/m²)

  • 2073m²

Kragujevac, kuća i garaža, naselje Pivara - površina 154 m2, plac 310 m2

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, novije gradnje, bez ulaganja i odmah useljiva. Kuća je dvoetažna, korisne površine 154 m2, komplet... više

180.000€ (1 168 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo u selu Sepci kod Rače - Kuća sa pomoćnim objektima, loka

Jasenica, Rača, Rača

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog... više

51.500€ (251 €/m²)

  • 205m²
  • Prizemlje

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Prizemna kuća 158 m2, pomoćni objekat 19 m2 - Jabučar, Kragujevac

Jabučar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju prizemna kuća sa četiri spavaće sobe u naselju Jabučar u Kragujevcu, smeštena u mirnoj ulici. Kuća je površine 158 m2. Pored kuće... više

120.000€ (759 €/m²)

  • 158m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća 246m2

Banja, Okolina, Aranđelovac

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više

110.000€ (447 €/m²)

  • 246m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lokal 68 m2 Centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi lokal od 68 m2 u samom centru grada, novogradnja. Objekat ima ukupno 5 etaža su plus pr plus 3. Zgrada je pravljena po najnovijim... više

240.000€ (3 529 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

KUĆA KNIĆ 250m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 95.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža... više

95.000€ (380 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova