Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Hit cena!!! Prodaja stana sa garažnim mestom, Vašarište, Kragujevac

Vašarište, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža... više

135.000€ (2 755 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 6/7 spratova

Plac za izgradnju 7307 m2 - Ovsište kod Topole

Ovsište, Topola, Topola

U selu Ovsište kod Topole, skretanje u blizini Svetinje, na prodaju su dve parcela ukupne površine 6814 m2, od čega je jedna parcela površine... više

7.300€ (1 €/m²)

  • 6814m²

Hala sa kancelarijskim prostorom 600 m2 cena 620.000€

Industrijska zona, Kragujevac

Prodaje se hala sa izdvojenim kancelarijama na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni u Kragujevcu. Objekat je ukupne površine 600 m² i predstavlja... više

620.000€ (1 033 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

U PONUDI PLAC OD 116,23 ari 72.100 eura

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Parcela Male Pčelice 82 ara

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Malim Pčelicama, pored puta, 8191m2. Plac je ravan i pogodan za gradnju, oivičen sa dve strane putem u naseljenom delu,... više

82.500€ (10 €/m²)

  • 8191m²

U ponudi porodična kuća sa imanjem u Erdeču

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč sa imanjem. U osnovi 112m2 stambenog prostora sa pomoćnim objektima na 1668 m2 placa i još 15943m2 zemljišta..... više

100.000€ (892 €/m²)

  • 112m²
  • Prizemlje

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

200.000€ (493 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište, Malo Krčmare -7221 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 7221 m2. Zemljište se nalazi u selu Malo Krčmare kod Rače. Dobar je prilazni put. Postoji močućnost... više

2.800€ (0 €/m²)

  • 7221m²

Poslovni objekat, Čačak - zgrada turizma na četiri nivoa, površine 220 m2 u

Čačak, Čačak, Čačak

Na prodaju impozantna nekretnina - poslovni prostor u Čačku, zgrada turizma na četiri nivoa (sprata), koja se nekada koristila kao hotel za... više

620.000€ (704 €/m²)

  • 880m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P10. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Plac Višnjak

Višnjak, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se plac 13ari u blizini škole, crkve u Višnjaku i Spomen parka Šumarice. Idealan je za gradnju porodičnog doma, potpuno je ravan i sa... više

21.000€ (16 €/m²)

  • 1296m²

Penthaus sa tri spavaće sobe, dva kupatila, ostavom i toaletom - Kragujevac, A

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 86,35 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

174.953€ (2 034 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova