Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Prodajem imanje sa prirodnim izvorom

Ljig

6.5 hektara zemlje od toga je 4 hektara obradiva površina a ostalo je šuma. Ima dva bunara i jedan prirodan izvor. Vlasnik 1/1. Imanje se nalazi... više

100.000€ (769 €/m²)

  • 130m²

Prodaje se plac na Deninom brdu

Denino brdo, Kragujevac

Prodaje se plac površine 7,69a u građevinskom području u naselju Denino brdo. Na placu ne postoje priključci, ali svi priključci prolaze pored... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 5.0, 134 m², Aranđelovac, gradska lokacija, 2 kupatila

Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac

Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više

144.200€ (1 076 €/m²)

  • 134m²
  • .sprat

Plac u Resniku -šumsko zemljište 115,04 AR

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju plac (ŠUMSKO ZEMLJIŠTE) u Resniku, površine 1 HA i 15 ARI ari po ceni od 7.500 eura.... više

7.500€ (0 €/m²)

  • 11504m²

Plac građevinsko zemljište 3,21 ar

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 3,21 ara u naselju Lekina bara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ima priključak za vodu i kanalizaciju. Priključak... više

41.200€ (128 €/m²)

  • 321m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Đurđevu kod Rače - ukupna površina 3

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Đurđevu, kod Rače, ukupne površine 31582m2. Zemljište se sastoji od više parcela koje daju ukupno... više

7.000€ (0 €/m²)

  • 31582m²

Lokal u centru 21m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 21 m2. Lokal je bio izdat duži vremenski period, na odličnoj je lokaciji, u jednoj od najprometnijih ulica u... više

75.000€ (3 571 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 7361 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 7361 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, njiva 3. klase. Pored iste... više

73.000€ (9 €/m²)

  • 7361m²

Seosko domaćinstvo u Guberevcu kod Gruže - kuća 150 m2 u osnovi, pomožni ob

Guberevac, Knić, Knić

Na prodaju seosko domaćinstvo u Guberevcu gružanskom, kuća površine 150 m2 u osnovi, koja je novije gradnje, na tri nivoa, a sprat je komplet... više

95.000€ (633 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - odmah useljiv neuseljavan duplex u Erdogliji sa dve spav

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 80 m2 plus dve terase, koje ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Stan u Kragujevcu, 38 m2 - 3. sprat, naselje Stanovo

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketa…Stan je površine 38 m2. Nalazi se na 3.... više

70.000€ (1 842 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Prodaje se kuća 273m2 u naselju Bresnica

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se polunameštena porodična kuća površine 273m2 u mirnom delu naselja Bresnica. Kuća poseduje prelepo uredjeno dvorište površine 4,25a.... više

205.000€ (750 €/m²)

  • 273m²
  • .sprat