Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

264.742€ (1 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 171m²
  • 4/4 spratova

Plac u Kragujevcu, u blizni prvog kružnog toka, na ulazu u Kragujevac iz pravc

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena... više

270.000€ (148 €/m²)

  • 1824m²

Kragujevac, neuseljavan stan u novom stambeno poslovnom kompleksu Matis New Po

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Plac za izgradnju 505 m2 - Opornica kod Kragujevca

Opornica, Kragujevac, Kragujevac

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan... više

16.000€ (31 €/m²)

  • 505m²

Stan 52,35 m2, drugi sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 52,35 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

96.916€ (1 863 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Kuća u Stanovu, površina 240 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa... više

199.000€ (829 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Smederevskoj Palanci, 95 m2 u osnovi, plac 1674 m2

Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više

41.500€ (436 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

Poslovna zgrada u Kragujevcu 576 m2, plac 441 m2

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovna zgrada u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 576 m2 .... više

300.000€ (520 €/m²)

  • 576m²
  • 1.sprat

Kuća u Kragujevcu, naselje Bagremar- površina 294 m2, plac 374 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Kuća u naselju Bagremar, površina 294 m2, za koju je potrebno renoviranje, može se koristiti I kao poslovni objekat. Ima sve priključke, kao... više

120.000€ (408 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3245 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3245 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

15.000€ (4 €/m²)

  • 3245m²

Kuća u Kragujevcu - Stanovo, blizina Green Hilla, 120m2, plac 565 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena... više

159.000€ (1 325 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P8. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²