Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Troiposobni stan na I spratu, Park Sv.Save, 78 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara,... više

152.000€ (1 948 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/5 spratova

Plac, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac u Donjem Matejevcu površine 2010 m2 (15.5 m x 136m), građevinsko zemljište. Pruža razne mogućnosti za gradnju, odvojen... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2010m²

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,49m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.682€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 4.5, 115 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

253.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 40.92m2, 1.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji,... više

94.116€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan 64m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan 64m2, trenutno u funkciji dvoiposobnog stana u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu starogradnje,... više

114.500€ (1 789 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju troiposobni stan u novoj zgradi, potpuno opremljen sa dvoristem od 1

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju vrhunski troiposobni stan u prizemlju nove zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, trpezarije koja može imati funkciju i... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Kuća Donji Komren

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine... više

141.000€ (750 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Na prodaju funkcionalna vikendica idealna za ljubitelje prirode i tišine.

Ćele kula, Medijana, Niš

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Lokal od 70m2 na odličnoj lokaciji

Medijana, Niš

Prodaje se lokal, 70m2, u prizemlju zgrade u blizini parka Čair, u vitalnom delu grada između centra i Crvenog pevca, pogodan za više delatnosti.... više

144.000€ (2 057 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje