Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Kuće u Donjem Komrenu, plac 10a, objekti 500m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri... više

375.000€ (750 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2783m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. Pored placa je prilaz - put, koji nije asvaltiran.... više

250.000€ (89 €/m²)

  • 2783m²

Na prodaju plac, površine 11938m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 11938m2, ulazni front oko 71m, dužina oko 164m,... više

382.016€ (32 €/m²)

  • 11938m²

Plac na Paliluli, 27ar, Kovanlučka ulica, prilaz

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju zemljište na Paliluli. Plac ima 2695m2, nalazi se na 150m od glavne ulice (Kovanlučke). Uknjiženo, vlasništo 1/1, gradsko građevinsko... više

40.000€ (14 €/m²)

  • 2695m²

Plac Čegar

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan, lep plac, pravougaonog oblika, idealan za ljude koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na samo par kilometara od Niša, ispod... više

27.000€ (20 €/m²)

  • 1311m²

Dvosobni stan 61 m2, kod škole Učitelj Tasa

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada,... više

113.000€ (1 852 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4/6 spratova

Odličan lokal 176m2, top lokacija, centar, kod opštine

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Objekat je ukupne površine 176m2, u osnovi 71m2.... više

570.000€ (3 238 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stambeno - poslovna zgrada za adaptaciju, centar, plac 490 m2, pod objektom

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor velike korisne površine, u dve etaže, na odličnoj lokaciji u centru grada. Objekti su starije gradnje,... više

320.000€ (365 €/m²)

  • 876m²
  • 1/1 spratova

Novogradnja 31m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 31m², koji se nalazi na drugom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

58.800€ (1 896 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Plac 2850m2, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 2850m2 u blizini Gabrovačkog manastira. izlazi na Gabrovačku reku. Plac je poljoprivredno zemljište. Uknjižen, vlasništvo 1/1,... više

20.000€ (7 €/m²)

  • 2850m²

Kuća na Ledenoj Steni 251m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u blizini NIS-ove pumpe bruto površine 251m2 na Ledenoj Steni. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 322m2. Kuća se sastoji... više

189.000€ (752 €/m²)

  • 251m²
  • Prizemlje/2 spratova