Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Vila sa bazenom u srcu Niša – Vaša oaza mira i poslovna prilika na Obiliće

Medijana, Niš

Retka prilika na tržištu - Zaboravite na gradsku gužvu dok uživate pored sopstvenog bazena u strogom centru grada. Ova nekretnina od 290m² nudi... više

380.000€ (1 310 €/m²)

  • 290m²
  • 1/2 spratova

Plac, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više

30.000€ (71 €/m²)

  • 417m²

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini oš Čegar na placu od 3,13 ari

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,... više

250.000€ (1 488 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara. Plac se nalazi u delu predviđenom za izgradnju poslovnih objekata i celom širinom izlazi na... više

255.000€ (37 €/m²)

  • 6732m²

Plac, Gorica,12.820m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 12.820m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za... više

264.120€ (20 €/m²)

  • 12820m²

Lepa, nova kuća u Gabrovcu, 420 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima... više

230.000€ (547 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

Plac, Donje Vlase, 2615m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 2615m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

39.000€ (14 €/m²)

  • 2615m²

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Parcela 6263m2 u selu Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcea pravilnog pravouganog oblika širine oko 40m2 dužine 155m2. Parcela je površine 6263m2. Nalazi se izmedju autoputa i naseljenog... više

31.000€ (4 €/m²)

  • 6263m²

Plac u Donjem Vlasu, 1857m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 1857m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (4 €/m²)

  • 1857m²