Za upit nekretnine Beograd Hram svetog save pronađeno 282 oglasa

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - Prestige belongs in th

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

BW DIVA - IZUZETAN 2.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

269.888€ (4 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4.sprat

Savski venac, Dedinje - Diane Budisavljević 369m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više

1.050.000€ (2 845 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 369m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

trosoban stan, 72m2, 2/5, adptibilan u četvorosoban ID#1602

Zeleni venac, Savski Venac, Beograd

Odličan, trosoban stan, lako adptibilan u četvorosoban, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj... više

299.000€ (4 152 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd - Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda. Kula... više

656.888€ (8 998 €/m²)

  • 2 soba
  • 73m²
  • 26.sprat

- savski venac sf 2496

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, CETVOROSOBAN LUKSUZAN PENTHOUSE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, cetvorosoban stan, koji se nalazi na trecem poslednjem spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka!... više

1.133.600€ (5 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 218m²
  • 3.sprat

Savski venac, Senjak - Žanke Stokić, 245m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Žanke Stokić kuća, 245m2, SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

1.200.000€ (4 897 €/m²)

  • 245m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, STUDIO U BW SIMFONIJA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je izuzetno atraktivan studio apartman koji se nalazi u prestiznoj zgradi BW Simfonija u sklopu projekta Beograd na vodi. Stan se prodaje... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova