Za upit naselje stepa stepanovic pronađeno 179 oglasa

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga, 324m2

Resnik, Rakovica, Beograd

Rakovica, Resnik - Edvarda Griga poslovni prostor, 5.0, 324m2 (terasa 20m2), NPR+PR+I, CG/TA, parking Sastoji se od tri posebna dela (tri... više

362.000€ (1 117 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja kuća Obrenovac Zabrežje – porodična kuća 210m² na placu 11 ari,

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više

218.000€ (1 038 €/m²)

  • 210m²
  • /1 spratova

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 273m2 , 4T , 430000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 273 m2, 2 lodje (12 m2 i 7 m2) i 2 manje terase, na placu... više

430.000€ (1 575 €/m²)

  • 273m²

Na prodaju dve kuće sa placem u Jelašnici

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe,... više

120.000€ (571 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/1 spratova

Oglas

Salajka, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban, uknjižen stan površine 29m², smešten na prvom spratu u mirnom delu naselja Salajka. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću.... više

76.600€ (2 641 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Građevinsko zemljište, 83 ara, Skela, Obrenovac - 37.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 82.86 ari, smešten u mirnom delu naselja Skela. Idealno za izgradnju porodičnih kuća, vikendica ili investicionih objekata.... više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u Kragujevcu - Stanovo, 104 m2 u osnovi, plac 449 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole i igrališta. Kuća je površine 104 m2 u osnovi. Na prizemlju... više

112.000€ (1 076 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan 114m², PR, Topolice, Obrenovac (NAMEŠTEN) - 205.000e

Obrenovac, Beograd

Prodajemo komforan, renoviran, kompletno namešten, četvorosoban stan površine 114 m² koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselju Topolice... više

205.000€ (1 798 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodajem vikendicu na Jelovoj Gori-Uzice

Buar, Užice

Na prodaju vikendica na Jelovoj Gori, naselje Djakov kamen. Kuca u osnovi 8,3m x 4,5m (37,35 kvadrata) plus sprat. Prizemlje kuce zidano, iznutra... više

32.000€ (640 €/m²)

  • 50m²

Kuća, Brzi Brod 323 m2, Devizno naselje

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i... više

250.000€ (773 €/m²)

  • 323m²
  • Prizemlje

Prostran duplex stan – 122 m², Obrenovac (naselje Dudovi) - 250.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan površine 122 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Dudovi, Obrenovac.... više

250.000€ (2 049 €/m²)

  • soba
  • 122m²
  • 3.sprat

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova