Novo naselje, Ćuprija
Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više
220.000€ (1 100 €/m²)
Viša Medicinska škola, Ćuprija
PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više
85.000€ (366 €/m²)
Bolnica, Ćuprija
Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više
70.000€ (546 €/m²)
Širi centar, Batočina
Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika ,... više
73.000€ (304 €/m²)
Lešje, Okolina, Paraćin
Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje ,udaljeno od Paraćina 10km .Samo domaćinstvo ima uredne papire ,na kući je radjen potpuno... više
35.000€ (330 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više
80.000€ (727 €/m²)
Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija
Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i... više
63.000€ (315 €/m²)
Kupusara, Jagodina
Lep,veliki plac sa objektom od 30m2.Na placu ima 186 lešnika.Objekat ima monofaznu struju i hidrofor,kupatilo nema. više
59.000€ (1 966 €/m²)
Dom zdravlja, Ćuprija
Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom... više
65.000€ (433 €/m²)
Majur, Okolina, Jagodina
Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a više
40.000€ (666 €/m²)
Stubline, Obrenovac, Beograd
Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac.... više
119.000€ (661 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se funkcionalna porodična kuća na 4 ara placa, ukupne površine 218 m², sa čak 3 zasebne stambene jedinice — savršeno za višečlanu porodicu,... više
210.000€ (963 €/m²)