Za upit kuće pronađeno 1931 oglasa

Prelepa, uknjižena kuća u neposrednoj blizini Niša

Belotinac, Okolina, Doljevac

Niš (prigradske lokacije), Doljevac - Na prodaju novoizgrađeni stambeno-poslovni objekat P+1, u osnovi 111m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj)... više

270.000€ (1 216 €/m²)

  • 222m²
  • /2 spratova

IDEALNO ZA PORODICU I DOMAĆINSTVO!!!

Kupusina, Okolina, Apatin

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i... više

31.000€ (111 €/m²)

  • 277m²
  • .sprat

KUĆA U MLAKAMA

Mlake, Sombor

KUĆA!! SPUŠTENA CENA!!! U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite i čvrste... više

51.500€ (451 €/m²)

  • 114m²
  • .sprat

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

APATIN! KUĆA I STOVARIŠTE

Centar, Apatin

APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu... više

110.000€ (1 486 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI LOKALA

Centar, Sombor

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu... više

90.000€ (505 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

KUĆA SA BAZENOM!

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom... više

123.600€ (882 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

POGODNA ZA DVE PORODICE

Goge, Sombor

KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena za život,energetski efikasna,pvc stolarija,parket,nova... više

123.600€ (1 388 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

- sopot sf 2612

Kosmaj, Sopot, Beograd

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja... više

50.000€ (434 €/m²)

  • 115m²
  • .sprat

Spratna, dvorišna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Prizemna kuća sa velikim placem u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna,... više

105.000€ (1 438 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

U ponudi objekat sa sportskim terenima

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodaje se plac površine 19,65 ari na kome su smeštena dva teniska terena sa površinama od po 261m2. Na samom placu postoji i stambeno poslovni... više

110.000€ (859 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat