Centar, Sombor
Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više
48.000€ (436 €/m²)
Zorka, Subotica
Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje... više
51.500€ (500 €/m²)
Kupusina, Okolina, Apatin
KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i... više
31.000€ (111 €/m²)
Mlake, Sombor
KUĆA!! SPUŠTENA CENA!!! U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite i čvrste... više
51.500€ (451 €/m²)
Salas Nocajski, Sremska Mitrovica
Vikendica i na kome je posađeno drvo PALOVNIJE . Agencijska oznaka 3046507. Plac se nalazi u blizini Sremske Mitrovice . Na placu je zasađeno... više
62.000€ (1 033 €/m²)
Kljajićevo, Okolina, Sombor
KUĆA!!! Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kljajićeva, ukupne površine 151m², na placu od 11 ari. Kuća se sastoji od tri prostrane sobe,... više
30.000€ (198 €/m²)
Telečka, Okolina, Sombor
KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se... više
46.000€ (345 €/m²)
Bilić, Okolina, Sombor
SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo... više
51.500€ (246 €/m²)
Gradska Lokacija, Titel
KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za... više
41.200€ (468 €/m²)
Mlake, Sombor
KUĆA!! Na prodaju kuća površine 116m² na placu od 5 ari, nalazi se u mirnom delu, blizu centra. Kuća je građena od mešanog materijala i sastoji... više
70.000€ (603 €/m²)
Deč, Okolina, Pećinci
Kuća u Karlovčiću površine oko 90 m2, od toga 51m2 uknjižen, ostatak čeka legalizaciju. Na kući je dograđena jedna velika terasa koja je pokrivena... više
60.000€ (666 €/m²)
Centar, Apatin
Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više
72.000€ (600 €/m²)