Za upit kuće srbija pronađeno 1921 oglasa

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, Kuća, 221m2, 635000 EUR

Dorćol, Beograd

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 221m²

Kuća koja zarađuje za vas na top lokaciji!

Kajsijar, Jagodina

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste... više

206.000€ (1 138 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

Kuća sa bazenom u zelenoj oazi Sremske Kamenice

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj... više

190.550€ (4 142 €/m²)

  • 46m²
  • /2 spratova

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

Prelepa, uknjižena kuća u neposrednoj blizini Niša

Belotinac, Okolina, Doljevac

Niš (prigradske lokacije), Doljevac - Na prodaju novoizgrađeni stambeno-poslovni objekat P+1, u osnovi 111m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj)... više

270.000€ (1 216 €/m²)

  • 222m²
  • /2 spratova

KUĆA! ČVRST MATERIJAL!

Goge, Sombor

KUĆA! Kod Somboleda, 119M2, na placu od 828m2,sa 274m2 pomoćnih objekata, KOMPLETNO OD ČVRSTOG MATERIJALA, trosobna, KOMFORNA, grejanje ETAŽNO,... više

82.400€ (692 €/m²)

  • 119m²
  • .sprat

ODLIČNA PORODIČNA KUĆA!

Šikara, Sombor

KUĆA! Spratna 174m2 na placu od 479m2, nalazi se kod Rasadnika. U prizemlju su predsoblje iz koga se ide u kuhinju sa trpezarijom sa izlazo... više

98.000€ (563 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

KUĆA-STAPAR

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni... više

65.000€ (300 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

- kotor sf 2653

RISAN, Kotor

Prodaje se kuća na urbanizovanom placu u prvom redu do mora u Kostanjici (Kotorska opstina, Risanski deo zaliva). Na placu od 950m2 je kuća... više

790.000€ (2 925 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

- vrnjacka banja sf 2593

Raj, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja Raj nova kuća 300m2 bruto na placu od 4 ara vlasnik 1\1. Kuća je gradjena sa dozvolom u procesu je ozakonjena. Lokacija taj oko... više

260.000€ (866 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

- bar bjeliši crna gora sf 2037

BJELIŠI, Bar

Kuća na placu od 250m2 plus plac od 107m2, sastoji se od dva stana( sa dva posebna strujomera). na 6min kolima do mora ag provizija 2% više

140.000€ (560 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Poaeduje četiri prostorije, dva kupatila, veliku terasu. Uz kuću je sagrađena i garaža površine 22m2.... više

67.000€ (567 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat