Niška Banja, Niš
Niš, Prosek - Prodaje se lepa vikendica, pr + 1, od ukupno 70m2 korisne površine, sa placem od 12.78ari. U prizemlju su 2 prostorije (45m2),... više
70.000€ (1 000 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum.... više
62.000€ (1 878 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom... više
165.000€ (634 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo,... više
327.000€ (1 340 €/m²)
Donje Vlase, Palilula, Niš
Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća... više
111.499€ (557 €/m²)
Apelovac, Palilula, Niš
Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih... više
250.000€ (833 €/m²)
Trošarina, Medijana, Niš
Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više
195.000€ (975 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više
105.000€ (1 050 €/m²)
Ledena stena, Palilula, Niš
Na prodaju kvalitetno građena kuća na Ledenoj steni površine 200m2 sa posebno izdvojenom garažom. Nalazi se na placu od 314m2. Objekat je u... više
260.000€ (1 300 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju kuća u naselju Donja Vrežina. Kuća se nalazi na lepoj lokaciji na periferiji naselja, Kuća je ukupne bruto površine 204m2, sastoji... više
180.000€ (882 €/m²)
Doljevac, Doljevac, Niš
Na prodaju kuća 138m2 u centru sela, na placu površine 3380m2. Kuća se satoji od prizemlja i prvog sprata. U prizemlju se nalazi dnevna soba,... više
105.000€ (760 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više
566.500€ (1 748 €/m²)