Za upit kuće Borca pronađeno 708 oglasa

Kuća 110m2, centar grada, u blizini TC Šajkača

Centar, Leskovac, Leskovac

Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko... više

90.000€ (818 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

NOVIJA PORODIČNA KUĆA U PRIGREVICI

Prigrevica, Okolina, Apatin

KUĆA U lepoj ulici Prigrevice se prodaje porodična kuča od 155m2 na parceli od 668m2. Kuća je novije gradnje, lepo održavana, sagrađena u tri... više

65.000€ (419 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Nova kuća sa garažom i nameštajem

Gloždak, Paraćin

Kuća sa velikim placem (11,62a)se nalazi na periferiji grada, izidana je od čvrstog materijala. Poseduje 4 spavaće sobe, dva dnevna boravka,... više

60.000€ (182 €/m²)

  • 329m²
  • .sprat

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Zaječar 97kvm + 170kvm + 1,2ar ID#27596

centar, Zaječar, Zaječar

Prodaje se porodična stambena kuća salonskog tipa od 97m2 korisne površine, u Zaječaru, na pola puta od srednjoškolskog centra do park šume... više

119.000€ (1 226 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa, 215m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum,... više

697.000€ (3 241 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/2 spratova

Nezavršena prizemna kuća

Crvene livade, Jagodina

Ova kuća je budući dom koji čeka da bude pretvoren u vašu savršenu oazu! Osnovu kuće, dimenzije: 100m2 Ova nezavršena kuća na 10 ari placa... više

28.000€ (280 €/m²)

  • 100m²
  • /1 spratova

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

Petosobna kuća NOVI SAD, 442900€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089571 - Uknjižena porodična kuća sa garažom u blizini Futoškog puta, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Veoma kvalitetno... više

442.900€ (1 800 €/m²)

  • 246m²

Trosobna kuća PETROVARADIN, 154500€

Novi Majur, Novi Sad

Agensijska oznaka nekretnine 3091221, Petrovaradin-Novi Majur. Cena za kuću je 150000e+agencijska provizija 3%. Prodajemo manju porodičnu... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 78m²

Kuca na prodaju 280m2 Sajlovo-Novi Sad

Novi Sad

Na prodaju nova kuca na sprat sa dva odvojena ulaza udaljena od centra grada samo 6 km . Kuca je kompletno uredjena( sendvic zid) osim fasade. Donji... više

355.000€ (1 267 €/m²)

  • 280m²

Kuća 70m², sa predivnim pogledom na Obrenovac, 35 ari placa, Draževac – 73

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelepo imanje u Draževcu, smešteno na izuzetnoj lokaciji, svega 700 m od centra sela. Kuća se nalazi na uzvišenju sa kog se pruža... više

73.000€ (1 042 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat