Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više
412.400€ (1 242 €/m²)
Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više
105.000€ (1 050 €/m²)
Belanovce, Leskovac, Leskovac
Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca,... više
69.000€ (460 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep. Predstavljamo veoma komfornu, uknjiženu kuću veličine 690m2 (osnova kuće 165m2) u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla.... više
700.400€ (1 015 €/m²)
Kaštel, Buje
Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više
720.000€ (3 870 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više
27.000€ (482 €/m²)
Vašarište, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za stanovanje. Površina kuće u osnovi je 89 m2. Kuća je u postupku ozakonjenja. Sastoji... više
250.000€ (2 808 €/m²)
Rogača, Sopot, Beograd
Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking,... više
399.000€ (2 375 €/m²)
Nova Selenča, Sombor
KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više
185.500€ (862 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena... više
330.000€ (804 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više
260.000€ (1 181 €/m²)
Banja, Aranđelovac, Aranđelovac
Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda.... više
196.000€ (1 088 €/m²)